NETOKULUM SUNAR 🙂

Genç Satırlar Projesi

Yazarlıkta kariyer yapmak isteyenler buluşuyor 🙂

Biliyorum, belki bir roman yazmayı, belki bir dergi yayınlamayı, belki de bir gazetede yazmayı istiyorsun. Çünkü yazmak senin için bir tutku. Yazmak demek kendini ifade etmek demek, yazmak demek aklında yarattığın dünyaları kelimelere dökmek demek. Ve bu hayalini ertelemek veya unutmak zorunda olduğunu düşünebilirsin. Artık değil! Netokulum ortaklığıyla hayata geçen Genç Satırlar projesi sayesinde yazdıklarının karşılığını alacak ve yazarlık kariyerini ilerletebileceksin. Hayallerin çok yakında…

Genç Satırlar Projesi Nedir?

 Genç Satırlar projesi yazarlık ile ilgili her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde geliştirilmeye devam ediyor. 

Eğer yazmak en büyük hayalin fakat yazarlık hakkında en ufak bir bilgin veya tecrüben yoksa, yazarlığa giriş eğitimimizi ücretsiz alarak ilk adımı atabilir ve proje kapsamında yazı yazarak tecrübe edinebilirsin. 

Diğer yazarlar ile iletişim kurmak, proje geliştirmek veya sormak istediğin konular varsa projeye katılan diğer yazarlarla beyin fırtınası yapabilir ve kendine bir çalışma ekibi kurabilirsin. 

Çıktığın bu yolun her adımında netokulum senin yanında olacak. Önemli olan senin ilerlemen ve sıkı çalışarak kendini geliştirmeye devam etmen.